O nas

DO KWADRATU to mała pracownia, gdzie z ogromnym sercem zamieniamy wasze wspomnienia w niepowtarzalne foto gadżety. 

Dlaczego warto drukować właśnie u nas?

  • W październiku 2014 roku do naszej pracowni wstawiliśmy jedną z najlepszych obecnie dostępnych na rynku maszyn do druku cyfrowego. To dzięki niej jesteśmy absolutnie spokojni o jakość oferowanych przez nas usług.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

  • Czas oczekiwania skróciliśmy do absolutnego minimum. Wszystkie zamówienia realizujemy i nadzorujemy osobiście w naszej pracowni. Żaden produkt nie jest tworzony przez podwykonawców.  Większość przesyłek wysyłamy w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Więcej o dostawach przeczytasz na oddzielnej stronie

Czy produktu DO KWADRATU są lepsze od oferowanych przez konkurencję?

  • Część produktów może wydawać się taka sama jak w innych miejscach w sieci, ale gdy przyjrzymy się im bliżej dostrzeżemy kilka drobnych, ale bardzo istotnych różnic. Przykładowo nasze fotoramki są wykonane z drewna a nie plastikowej czy aluminiowej imitacji. Środek każdej ramki jest dodatkowo wykończony stylowym pasee-partout, które nadaje całości bardziej stylowy charakter. No i całość zamiast szklanej szybki chroni tafla pleksi, dzięki której nawet jeśli ramka niechcący upadnie, to nie narobi zbędnych szkód.Podobnie sprawa wygląda np. z magnesami. Na pierwszy rzut oka są podobne do tych, które można zamówić w innych miejscach, ale wystarczy się przyjrzeć by zobaczyć, że nasze są odrobinę większe (dzięki czemu lepiej eksponują fotografię) oraz grubsze (dzięki czemu lepiej trzymają się powierzchni). Zadbaliśmy o te detale bo wiemy, że przedmioty poza tym, że mają być ładne, mają być również funkcjonalne i trwałe.

Skąd nazwa „DO KWADRATU”?

  • Uwielbiamy symetrię i gry słów. Dlatego zdecydowaliśmy się na wieloznaczną nazwę naszego projektu. Do kwadratu dla jednych może po prostu oznaczać, że wszystko co drukujemy, drukujemy właśnie w tej formie. Dla innych kwadrat jest synonimem słowa dom, więc równocześnie nasze produkty są idealnym uzupełnieniem wyposażenia mieszkania. No i jakość, jaką oferujemy jest wyższa niż ta którą dotychczas można było spotkać. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że podnieśliśmy ją do kwadratu

A prywatnie…

Jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwójki cudownych, małych kobiet. Starsza właśnie idzie do pierwszej klasy, młodszej wyrosły pierwsze ząbki. To głównie za ich sprawą zaczęliśmy intensywniej kolekcjonować wspomnienia i staramy się je zbierać w niebanalnej formie. I to właśnie tu zrodził się pomysł na tworzenie produktów, które także wam oferujemy. Poza tym uwielbiamy piękne przedmioty, prostotę i minimalizm. Kochamy siebie i kochamy to co robimy. Mamy nadzieję, że poprzez nasze produkty również i was zarazimy miłością do kolekcjonowania pięknych wspomnień. Do kwadratu!