Dostawa

Stajemy na rzęsach by wszystkie paczki opuszczały naszą pracownię jak najszybciej. Dlatego bardzo często zdarza się, że w niespełna 24-48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, przesyłki już mkną do swoich nowych domów. 

Pamiętajmy jednak, że wszyscy jesteśmy ludźmi i sporadycznie może się zdarzyć, że paczkę wyślemy z kilkudniowym opóźnieniem, niekoniecznie z naszej winy.

Kiedy czas realizacji zamówień jest dłuższy niż standardowe 24-48h? 

  • W przypadku dużych awarii, które obejmują także siedzibę naszej firmy (np. przerwy w dostawie prądu spowodowane gwałtownymi burzami itp.).
  • W przypadku nagłych sytuacji rodzinnych, które wymagają natychmiastowej interwencji.  Jeśli jesteś rodzicem – doskonale nas zrozumiesz.
  • W przypadku promocji, które wam udostępniamy. Każdy weekend darmowej wysyłki, rabaty na wybrane produkty itp. to wielokrotnie większa ilość zamówień, które musimy przygotować i wysłać.

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Z uwagi na stale pojawiające się w naszej skrzynce mailowej zapytania, informujemy, że nie ma najmniejszego problemu z wysyłką za granicę. Uśredniony koszt takiej wysyłki to 33zł i wystarczy wybrać odpowiednią opcję w podsumowaniu zamówienia. Pamiętaj, że podana kwota jest uśrednionym kosztem wysyłek do różnych miejsc na świecie. Zdarza się, że koszt wysyłki wynosi 20zł, a są sytuacje gdzie kwota jest bliska 100zł. Dlatego najlepiej jak przed zamówieniem skontaktujesz się z nami, a my sprawdzimy jak najtaniej wysłać paczkę do miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

CENNIK:

  • list polecony ekonomiczny – od 8zł
  • paczka 24 – kurier  – od 13zł
  • wysyłka za granicę – od 33zł